VIP Salsa kruizas "Crucero De La Salsa 6"Birželio 23d. 21val, ir vėl visus kviečiame į jau tradicija tapusį išskirtinį renginį V.I.P. Salsa kruizą ,, CRUCERO DE LA SALSA 6"!

Joninių išvakarėse, jau šeštą kartą kviečiame į Salsa kruizą, kuris kiekvienais metais pritraukia vis daugiau Lotynų Amerikos šokių bei muzikos gerbėjų ir kaskart nustebina net visko mačiusius.

Na o šiais metais šokėjų sielas virpins ir gyvo garso grupė Retired Musicians Social Club. Šis kolektyvas kartu su vokalistu iš Argentinos - Federico Mähne Zavicku bei perkusininku - gitaristu iš Ispanijos - Miguel Jiménez Lopez pristato Salsa projektą, kurio skambesys artimiausias Kubos tradicijai. Jų dainų repertuaras apima visą Lotyną Ameriką – nuo Argentinos iki Kubos, taip pat ispaniškus bei braziliškus ritmus.

Skirtinguose laivo deniuose už pulto stosis svečias iš Venesuelos DJ Carlos Rosas ir klaipėdiškis DJ Artūro Verano. Viename denyje skambės muzika mėgstantiems tikrą salsą, bachata, merengue ar kizomba, kurie taip pat galės išbandyti savo jėgas “SALSA kovose” ir parsivežti vertingą prizą, o kitame denyje - mėgstantiems Latino ir populiariąją muziką, tad sėdėti neteks tiek šokantiems salsa, tiek mėgstantiems tiesiog gerai pašėlti!

Na o tiems, kas mėgsta paganyti akis, su išskirtine programa atvyksta 2014 metų Baltic Salsa Show Cup merginų nugalėtojų komanda City Dance Divas bei merginų numylėtiniai City Dance Pupuliai. Na o jų uždegantį, energingą ir kraują kaitinantį pasirodymą privalo pamatyti net visko mačiusieji!

Laivo baras malšins troškulį ir alkį, tad rūpintis tuo Jums jau nebereikia.

Plokšteles ant marių suks:

DJ Carlos Rosas (Venezuela)
DJ Artūro Verano (Klaipėda)

Gyva Lotynų Amerikos muzika kraują kaitins:

Federiko (Buenos Aires) - vokalas
Miguel Jimenez Lopez (Ispanija) – gitara, perkusija
Vilius Streckis - saksofonas
Gediminas Svilas – bosas
Viktoras Krasauskas – perkusija

Renginio vedėjas:

Linas Lapėnas

Vakaro gėrimas:

Kubietiškas romas "Havana Club"

Laivas išplaukia 06 23 21val. iš kruizinių laivų terminalo. NEPAVĖLUOKITE!
Bilieto kaina 80lt* (Bilietai brangs!)
Į kainą įskaičiuota 5val. kelionė laivu, įspūdinga programa, vienas kubietiškas kokteilis, neišdildomi įspūdžiai ir be galo gera nuotaika!
*Gėrimus ir užkandžius įsinešti draudžiama!

Renginio pradžia: 2014.06.23
Renginio pabaiga: 2014.06.24