tai ką siūlome mes

paslaugos

Jei pradėjote galvoti apie savo šventę, būtinai pažiūrėkite žemiau, ką galime pasiūlyti mes !

Savo klientams stengiamės pasiūlyti šiek tiek daugiau. Manome, kad renginio vizijos įgyvendinimas neįmanomas ir be klientų įsitraukimo, tad nuo pat pirmojo pokalbio koncentruojamės į jūsų problemas, lūkesčius ir renginio tikslą. Siūlant idėjas mums svarbūs malonūs netikėtumai ir naujos patirtys, o didžiausiu įvertinimu laikome aiškų pajautimą, kad  svečiai emociškai įsitraukę į įvykį. Visų pirma tai užtikrina kruopštus planavimas, dėmesys detalėms bei šiuolaikiški technologiniai sprendimai.

Mes filmuojame ir fotografuojame iš dangaus

Mes organizuojame:
• Koncertus, konkursus, festivalius
• Įmonių gimtadienius, sąskrydžius, prezentacijas
• Vestuves, originalias sužadėtuves, bernvakarius, mergvakarius ir kitas šventes

Organizuojame nuotolinius renginius „Teams“ ir „Zoom“ platformose ar gyvas renginio transliacijas iš studijos, kurias galite  stebėti tiesiogiai „Youtube“ kanale. Turime online renginių patirties organizuojant kasmetinius įmonių darbuotojų apdovanojimus, šventinius vakarėlius ar mokslines konferencijas. Į renginius įtraukiame muzikos atlikėjų pasirodymus ir net virtualias ekskursijas ar degustacijas.

mes dirbame kartu

mūsų partneriai

prenumerata

Mes suprantame savo klientus. Nes jie suteikia mums galimybę būti jų partneriais. Jie pasirenka mus. Ir jie skaito mūsų naujienlaiškius.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.