RENGINIŲ VEDIMAS

Besikeičiant laikams, keičiasi ir visos tradicijos. Ir tai galioja beveik visoms šventėms. Na o tam, kad paprastas pasisedėjimas taptų nepaprastu, reikalingas žmogus, kuris įsilietų bei suvaldytų šventės dalyvius, pralinksmintų, sukoordinuotų bei šventę padarytų sklandžia bei įsimintina. Ir visiškai nesvarbu, kur šventė vyktų, didelėje, ar mažoje salėje, Lietuvoje ar užsienyje.

Būtent tokie renginių vedėjai ir esame. Tikros emocijos, kurias dovanojame savo klientams daugiau nei 12 metų, leidžia manyti, jog esame tai kas esame ir esame ten, kur turime būti.

O tokie esame tik jūsų dėka. Nuolatinis darbas, judėjimas į priekį ir prisitaikymas prie kiekvienos jūsų šventės, parodo mūsų meilę darbui. Atsidavimą visu 100%. Galite neabejoti, jog sukursime tai, kas prisiminimuose išliks ilgai!

RENGINIŲ VEDĖJAS IR ORGANIZATORIUS LINAS LAPĖNAS

Profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius, buvęs ansamblio Žuvėdra šokėjas, su jau daugiau nei 10 metų renginių vedimo ir organizavimo patirtimi, Linas Lapėnas iš Klaipėdos.

TV projektų dalyvis, 2016 metų „Žvaigždžių duetų“ ( LNK ) trečiosios vietos, bei 2017 metų „Muzikinis iššūkis“ ( BTV) taip pat trečiosios vietos nugalėtojas, 2018 metų „Du balsai – viena širdis“ dalyvis, vedantis renginius lietuvių ir anglų kalbomis ( taip pat kalbantis šiek tiek rusų ir šiek tiek ispanų kalbomis), bei dirbantis ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau teko darbuotis keletą kartų pietinėje Prancūzijoje ir Maljorkoje ( Ispanija ), taip pat Meksikoje, Turkijoje, Egipte, Anglijoje, Airijoje ir Latvijoje.

https://www.youtube.com/watch?v=cnv6f0FTLow

RENGINIŲ VEDĖJAS EDVINAS RINGYS

Profesionalusrenginių vedėjas, Edvinas Ringys, jau daugiau nei 5 metus vedantis renginiuslietuvių ir anglų kalba, bei dirbantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Renginiuspradėjęs vesti dar nuo mokyklos laikų, dabar jau yra pilnavertis komandos narysir  kuo puikiausiai veda privačius,įmonių bei viešus renginius.

Dirbdamasrenginių vedėju, Edvinas kiekvieną dieną įsitikina, kad emocijos būnaskirtingos ir supranta, kaip varbu vakaro eigojerasti balansą tarp nuoširdžios atmosferos ir sprogstančios energijos.

Sveikashumorojausmas, subtilumas bei elegancija, puikus publikos valdymas, gebėjimas keistinuotaikas pagal iš anksto suderintą scenarijų beiprisitaikymas prie susidariusios situacijosrenginio metu ne pagal scenarijų - tai Edvino pagrindinės savybės,leidžiančios Jūsų šventę padaryti ypač linksma ir sklandžia.Na,o kaipgibe šokių...kadangi esu buvęs profesionalus „Žuvėdros“ sportinių šokių kolektyvošokėjas,
Lietuvosčempionas Lotynų Amerikos šokiuose, tarptautinių varžybų prizininkas beiPasaulio ir Europos
pusfinaliošokėjas, tad išjudinti publiką tikrai nėra sudėtinga užduotis.

kitOS PASLAUGOS

mes dirbame kartu

mūsų partneriai

prenumerata

Mes suprantame savo klientus. Nes jie suteikia mums galimybę būti jų partneriais. Jie pasirenka mus. Ir jie skaito mūsų naujienlaiškius.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.