ELVIS Tribute Show

Ben Portsmouth & Band U.K. "The King of Rock’n’Roll is back"
Rokenrolo karalius grįžta! Ben Portsmouth, tai 2012 metais visame Pasaulyje pripažintas kaip labiausiai atitinkantis legendinį rokenrolo karalių Elvį tiek išvaizda, tiek vokalu, tiek išskirtine atlikėjo charizma.
Šių metų „ELVIS Tribute Show“pasauliniame ture jau įvyko didžiausi ir ypač sėkmingi pasirodymai tokiose šalyse kaip Naujoji Zelandija, JAV, Brazilija, Prancūzija ir Didžioji Britanija.
Mūsų džiaugsmui, net du pasirodymai numatyti ir Lietuvoje.
Ben Portsmouth ir net 10-ies profesionalių muzikantų grupės atliekama muzika, nukels mus į 6-ajį dešimtmetį, kai rokenrolo karalius, išskirtiniu balso tembru ir nepakartojamu atlikimu bei uždegančia muzika ėmė skverbtis giliai į visų mūsų širdis. Šie metai yra svarbūs ir tuo, kad lygiai prieš 60 metų, Elvis įrašė savo pirmają dainą „That’s All Right” kuris tapo pasauliniu hitu.
Nors tikrasis rokenrolo karaliui savo karjeros klestėjimo metais apsilankyti Lietuvoje taip ir neteko, Elvio amplua įsikūnijęs Ben Portsmouth suteiks mums galimybę tai išvysti šiomis dienomis, ir tai, pasak gausybės rokenrolo karaliaus fanų bei ekspertų - identiška tikrojo rokenrolo karaliaus pasirodymams.
Gruodžio 6 dieną, beveik dviejų valandų programą bus galima išvysti ŠVYTURIO arenoje Klaipėdoje, o gruodžio 7 dieną, ŽALGIRIO arenoje Kaune.
Ben Portsmouth biografija
Ben Portsmouth, talentingas muzikantas, dainininkas ir dainų autorius, gimęs ir užaugęs Didžiojoje Britanijoje, kurio kraujyje Elvio DNR teka jau nuo ankstyvos jaunystės. Jo tėvas buvo Elvio gerbėjas, todėl Benas užaugo būtent Elvio dainų apsuptyje. Pajutęs muzikinį talentą, 2005 Benas pradėjo savo karjerą, kaip Elvis Tribute Artist, įkūręs „Taking care of Elvis „ grupę. Jis atrodė kaip Elvis, dainavo kaip Elvis ir buvo ypač charizmatiškas, kas privertė publiką manyti, jog scenoje mato tikrų tikriausią rokenrolo karalių.
2006 metais, tarptautiniame prestižiškame ir didžiausiame Elvis festivalyje Porchcowl Wales mieste, Benas buvo pripažintas kaip geriausias Elvis.
Sėkmę Didžiojoje Britanijoje sekė sėkmė Europoje, tad Benui teko atstovauti Europą „Images Of The King“ konkurso finale, vykusiame 2010 metais Mempfyje (JAV).
Tai buvo nelengva užduotis konkuruoti su geriausiais Elvis Tribute atlikėjais pasaulyje, tačiau įkvėpimo ir pasitikėjimo dėka, teisėjų ir žiūrovų balsavimu, Benas buvo pripažintas geriausiu pasaulio „Elvis Tribute Artist“ atlikėju. Po kelių mėnesių Benas grįžo į JAV ir vėl laimėjo kitame stambiame Elvis festivalyje šalia Niujorko ir tai buvo pirmas kartas istorijoje, kai kitos šalies atstovas tapo nugalėtoju net dviejuose didžiausiuose festivaliuose Amerikoje.

2012 Rugpjūčio Benas įėjo į istoriją, kai laimėjo Elvis Presley Enterprises
konkurse Memfyje ir buvo karūnuotas kaip " Worldwide Ultimate Elvis Tribute Artist " atlikėjas. Tai buvo pirmas kartas istorijoje, kai šį prestižinį titulą laimi atlikėjas ne iš JAV.
Šios sėkmės dėka Benas pasirodo tūkstantinėms auditorijoms visame pasaulyje.
Benas dainuoja taip, lyg jame būtų įkūnita tikrojo Elvio asmenybė. Jo trijų oktavų diapazono ypatingai stiprus balsas leidžia išdainuoti pačias aukščiausias natas, o virtuoziškas gitaros atlikimas leidžia atkurti rokenrolo karaliaus Elvio sugrįžimo koncertus 1968 metais.

mes dirbame kartu

mūsų partneriai

prenumerata

Mes suprantame savo klientus. Nes jie suteikia mums galimybę būti jų partneriais. Jie pasirenka mus. Ir jie skaito mūsų naujienlaiškius.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.