Naujametinė Žuvėdros fiesta

2012 metai išskirtiniai Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvui „Žuvėdrai“ - gegužės mėn. iškovotas jau aštuntasis Europos čempionų titulas.

Lietuvos publika kviečiama į grandiozinį „ŽUVĖDROS“ Naujametį šou net 6 Lietuvos miestuose.

Gruodžio 15 – 31 dienomis visas Lietuvos arenas aplankysianti ŽUVĖDRA kone 2 val. trukmės programą papildė ne tik naujais šokių numeriais, bet ir pasikvietė svečių. Šį kartą ŽUVĖDRAI gyvai gros valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „TRIMITAS“.
Kartu su juo Naujametę programą papildys savo unikaliais, skambiais balsais Vaida Genytė ir Merūnas Vitulskis. Dar nė karto nematytas ŽUVĖDROS ir šiauliečio, jaunojo akordeono virtuozo, Londono karališkosios muzikos akademijos studento, 2011 m. TV3 projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojo Martyno Levickio pasirodymas.

Ansamblis „Žuvėdra” gyvuoja jau ilgiau kaip 45 metus, o prie jo vairo stovi ilgamečiai treneriai – garsi šokėjų pora Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai. Šios poros vadovaujamo kolektyvo pasiekimų sąraše – spetyni Lotynų Amerikos šokių Pasaulio čempionų aukso medaliai ir jau aštuoni Europos čempionų aukso medaliai, taip pat dešimtys įvairių tarptautinių konkursų apdovanojimų ir užaugintas nesuskaičiuojamas profesionalių šokėjų būrys. Pasaulinė šlovė „Žuvėdros“ kolektyvą lydi nuo 1999 m. - kai jie pirmą kartą tapo Europos ir pasaulio čempionais.

mes dirbame kartu

mūsų partneriai

prenumerata

Mes suprantame savo klientus. Nes jie suteikia mums galimybę būti jų partneriais. Jie pasirenka mus. Ir jie skaito mūsų naujienlaiškius.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.