Naujametinis ansamblio ŽUVĖDRA koncertas

Ansamblis ŽUVĖDRA – 7 kartus Europos bei 6 kartus pasaulio čempionais tapusi Klaipėdos universiteto sportinių šokių komanda, savo tobulomis kompozicijomis ir jų atlikimu iškovojo pripažinima ne tik Lietuvoje bet ir visame Pasaulyje.

„Žuvėdros“ pasirodymai visuomet kerintys, o judesiai nugludinti iki tobulumo, tad pamatyti Pasaulio čempionų atnaujintą šou programą trokšta kiekvienas. Tad nekeista, kad žuvėdros soliniai koncertai jau ne kartą buvo organizuoti net ir Čikagoje (JAV), kurių pasisekimą įrodo sausakimša žiūrovų salė.

Naujametinis, gruodžio 31d., net 2,5 valandos trūksiantis renginys išskirtinis tuo, kad ansamblis ŽUVĖDRA susijungs su mažuoju orkestru MAESTRO bei Raimonda Vaičiūte, šiais metais iškovojusia pergalę tarptautiniame konkurse "Nomme Jazz" Estijoje.

Įspūdingas tobulo šokio, kerinčių kostiumų, gyvos muzikos, galingo garso ir apšvietimo, bei vaizdo projekcijų šou, nepaliks abejingo nei vieno.
Naujųjų metų išvakarėse, neeilinis šou nustebins net ir daug mačiusius.

Pasitikime naujuosius su geriausiais Pasaulyje!

mes dirbame kartu

mūsų partneriai

prenumerata

Mes suprantame savo klientus. Nes jie suteikia mums galimybę būti jų partneriais. Jie pasirenka mus. Ir jie skaito mūsų naujienlaiškius.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.