VIP Salsa kruizas „Crucero De La Salsa 7“

Birželio 23d. 21val, ir vėl visus kviečiame į jau tradicija tapusį išskirtinį renginį V.I.P. Salsa kruizą ,, CRUCERO DE LA SALSA 7"!

Joninių išvakarėse, jau septintą kartą kviečiame į Salsa kruizą, kuris kiekvienais metais pritraukia vis daugiau Lotynų Amerikos šokių mėgėjų.

Šiais metais prie mūsų prisijungs buvusios gerai žinomos „ElCalor Band“ grupės vokalistės Rasa Doniela ir Jurgita Bendikaitė, kurios visiškai gyvai atliks pačius populiariausius latino muzikos hitus.

Įspūdingais pasirodymais stebins City Dance šokių studijos šokėjai, šiais metais Baltic Salsa Show Cup iškovoję čempionų titulus.

Viename denyje skambės muzika mėgstantiems tikrą salsą, bachata, merengue ar kizomba, kurie taip pat galės išbandyti savo jėgas “SALSA kovose” ir parsivežti vertingą prizą, o kitame denyje - mėgstantiems Latino ir populiariąją muziką, tad sėdėti neteks tiek šokantiems salsa, tiek mėgstantiems tiesiog gerai pašėlti!

Na o tiems, kam dar neteko susipažinti su salsos ar bačiatos judesiais, linksmos šokių pamokėlės!
Laivo baras malšins troškulį ir alkį, tad rūpintis tuo Jums jau nebereikia.
Visą renginį ves:

Linas Lapėnas

Plokšteles ant marių suks:

DJ JD
DJ Karo‘Z

Įspūdingus šou rodys:

City Dance Divas & Pupuliai

Gyva Lotynų Amerikos muzika kraują kaitins:

Rasa Doniela ir Jurgita Bendikaitė (Klaipėda)
Laivas išplaukia 06 23 21val. iš kruizinių laivų terminalo. NEPAVĖLUOKITE!

mes dirbame kartu

mūsų partneriai

prenumerata

Mes suprantame savo klientus. Nes jie suteikia mums galimybę būti jų partneriais. Jie pasirenka mus. Ir jie skaito mūsų naujienlaiškius.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.